+90 252 645 1558 info@rudderyachting.com

Teknede Yemek

Tur öncesi, rota ve tüm turun süresine göre kumanya alınmalıdır. Tur öncesi kişisel yemek tercihleriniz ile bizi yönlendirerek alışverişinizi eksiksiz yapmamız için bizi yönlendirmelisiniz. Dilerseniz bizimle birlikte alışverişe çıkabilirsiniz. Dilerseniz size göndereceğimiz alışveriş listesini doldurup bize göndererek tercihlerinizi bize iletebilirsiniz.

Türk kahvaltısı hazırlanabileceği gibi tercihinize uygun çeşitlerde kahvaltı çeşitleri de sunulabilir. Ara öğünlerde hafif atıştırmalıklar sunulur. Yaz mevsiminin sıcağını dikkate alarak hazırlanmış sebze ve salata ağırlıklı hafif bir öğlen yemeğini akşam 5 çayı servisi ve küçük ikramlar izleyecektir. Akşam yemeklerinizde ise ızgara et çeşitleri ve balık ürünleri gibi kumanyanıza ve isteklerine bağlı olarak farklılık göstererek karşılanmaktadır.

Teknelerimizde sizlerden aksi bir talep gelmediği müddetçe geleneksel Türk mutfağının yöreye özgü yemekleri günün her öğününde sizlere sunuluyor.

Teknenize aldığınız içecekleri, günün her saatinde tekne personelinden size ikram için isteyebilirsiniz.

Göcek koy ve adalarında restoran hizmetleri de verilmektedir. Böyle bir hizmet satın almak istediğinizde, bize önceden haber verebilir gerekli rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

tr_TR