+90 252 645 1558 [email protected]

About Us

About Us

Since 2008, the founders of Rudder Yatism and Ship Agency have established a professional company in Göcek in 2018 as a result of our experience in the maritime sector and the institutional information we have gained in this field.

Rudder Yachting and Ship Agency, Yacht Rental and Ship Agency in the field of Ship Agency, especially Göcek Fethiye, Marmaris, Datca, Köyceğiz, Bodrum, Kaş, Meis, Kos and Rodos.

Şirketimiz çeşitli sınıf ve kategorilerde kendisine ait veya sözleşmeli tekneleri ile yat kiralama ve kabin kiralama hizmetinin yanı sıra Gemi Acenteliği alanında da Seyir İzin Belgesi (Transitlog) düzenlenmesi, Yağ, Yakıt ve Kumanya tedariki, Sigorta İşlemleri, Belge yenileme hizmetleri,  İlk kayıt/deniz aracı alım-satım işlemleri, bayrak değişimleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

RUDDER YATÇILIK VE GEMİ ACENTELİĞİ, sunduğu tekne kiralama hizmetleri, kabin kiralama hizmetleri ve çeşitli gemi acenteliği işlemleri dışında, havaalanı transferleri, otel konaklaması, kara turları, özel turlar, dalış turları gibi ek hizmetleri talep etmeniz halinde, alanında uzman ve bakanlıkça yetkilendirilmiş legal seyahat acenteleri ile sizlere gerekli kolaylığı sağlamaktadır.

RUDDER YATÇILIK VE GEMİ ACENTELİĞİ, Gemi Acentelik hizmetlerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan alınan 11692 kayıt nolu Gemi Acente Yetki Belgesi ile ve yine aynı bakanlıktan tedarik edilen sertifikalı personelleri ile yürütmektedir. Şirketimiz aynı zamanda İMEAK Deniz Ticaret Odasına 119425 Sicil numarası ile kayıtlıdır.

Misyon

Ülkemize ve bölgemize gelen, yerli veya yabancı misafirlere hak ettiği değeri göstererek yüksek hizmet kalitesi ile ülke ve bölge turizmine katkı vermek, bu hizmetler ışığında Mavi Vatan diye nitelendirdiğimiz denizlerimizin sürdürülebilir çevreci politikalarla gelecek nesillere bırakılmasına katkı sağlamak.

Vizyon

Türkiye Ekonomisine Deniz Turizmi alanında en çok döviz kazandıran ve alanında istihdamda önde gelen bir işletme olmak.

Takımımız

Yunus Tomas

Yacht Charter & Brokerage Supervisor

Zeki İzzet Cagman

Yacht Agency Supervisor
en_US